top of page

Yapraksan’s new website launched…

Sektörde mikro ve makro düzeyde her zaman gelişim ve yenilikten yana olan Yapraksan; kendi bakış açısı, çalışma prensibi ve yaklaşımına en uygun alt yapı için çalışmalarını tamamladı.

Sektörde mikro ve makro düzeyde her zaman gelişim ve yenilikten yana olan Yapraksan; kendi bakış açısı, çalışma prensibi ve yaklaşımına en uygun alt yapı için çalışmalarını tamamladı. yapraksanmasterbatch.com, Yapraksan ile iş ortakları, müşteriler ve sektörle ilgili herkesle sürekli bağlantıda olmayı, dinamik yapısıyla sektörü yönlendiren içerikler üretmeyi ve yayınlamayı hedefliyor.

Web geliştirme platformumuz milyonlarca kullanıcıyı destekleyen, gelişmiş panelleri sayesinde bulut tabanlı Yapay Tasarım Zekâsı (ADI) ile sürekli geliştirilebilir ve yenilenebilir bir altyapıya sahip.

Sistemimizin küresel kullanıcı tabanı ile açık yazılım geliştirme ortamı, bize sürekli güncelleyebileceğimiz tasarım seçenekleri ile eşsiz ve geliştirilebilir bir ekosistem sunuyor. Biz de bu ekosistemin bir parçası olarak kendi sistemimize özel yapılan geliştirmeler ve sektörümüze yönelik yeni bilgilerle sürekli yanınızda olacağız.
Ayrıca kullanıcı panellerimizdeki güncelleme ve geliştirmelere olanak tanıyan yeni nesil sistemlerimiz ile, dilediğimiz zaman özel geliştirme ve eklentilerimizi müşterilerimize anında yayınlayabileceğiz.

Kontrol panellerinde sorunsuz olarak sürdürülebilirliği sağlayan yeni sistemimiz, bulut tabanlı olduğu için rafine data bazında başka sistemlere de entegre edilerek data geçişlerine olanak tanıyor. Böylece tüm iletişim kanallarımızdan gelen veriler KVKK kapsamında işlenerek size daha iyi hizmet sunmamızın önü açılıyor.

Profesyonel çözüm ortaklarımızın yapacağı özel geliştirmeler ile 200 milyonu geçen editoryal kullanıcının bağlı olduğu bu sistemlerde, tüm arama motorları ve browser bazında özel bir indeks yapısıyla maksimum tanıtım olanağına sahip olacağız.
Önceki İçerik:
2018 Üretim Hattının Genişletilmesi
Sonraki İçerik:
2020 Üretim Hattının ve Laboratuvar Ekipmanlarının Genişletilmesi
bottom of page