top of page
Logo.png

CEO Mesajı

scroll-down-bubble.gif

Yapraksan ailesi olarak 1996 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda, sahip olduğumuz değerlerin öncülüğünde her geçen gün büyüyen, gelişen ve güçlenen bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Ekibimiz ve paydaşlarımızla birlikte yakaladığımız sinerjiyi sürdürülebilir kılmak, kararlı adımlarla ortak hedeflere ulaşabilmek için etik değerlerden ödün vermeden var gücümüzle çalışmak ve başarılarımızın gururunu hep birlikte yaşamak en büyük motivasyon kaynağımızdır.
 

İşimize olan tutkumuz ve ülkemize olan sorumluluğumuz ile cesur atılımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu nedenle geleceği şekillendiren teknolojiler ve yenilikleri öncü olarak deneyimlemek, sektörel ihtiyaçları müşteri memnuniyetine odaklanarak takip etmek ve çıtayı tüm paydaşlarımızla birlikte yukarıya taşıyabilmek ortak mutluluğumuzdur.
 

İletişimin gücüne inanıyor ve tüm çözümlerin sağlıklı bir etkileşimden geçtiğini biliyoruz. Bu nedenle müşterilerimizle şeffaf ve açık iletişimde olmanın değerine inanarak diyalog kanallarımızı artırıyoruz.
 

Yapraksan Masterbatch olarak, globalde etkili ve sektöründe öncü bir firma olabilmenin sürekli yenilenmek ve gelişime açık olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle sahip olduğumuz hizmet anlayışının siz değerli müşteri ve paydaşlarımızın geri bildirimleri ile gelişeceğini biliyoruz. Sektörümüzde profesyonel çözüm ortağınız olarak konumlanan ilk firma olma çabamıza vereceğiniz katkılar için şimdiden müteşekkiriz.
 

Tüm Ar-Ge kaynaklarımızı paydaşlarımızın hizmetine sunarken, gelişimin sadece birlikte yürüttüğümüz projelere bağlı olacağının bilincindeyiz. Bu nedenle tüm 
Ar-Ge imkanlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
 

Sektörümüzü ileriye taşıma hedefimize olan katkıları için,
tüm müşterilerimize, paydaşlarımıza, çözüm ortaklarımıza, 
hedeflerimizi hayata geçirmek için verimli ve başarılı çalışmalar gerçekleştiren ekibimize,
sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Volkan YAPRAK
CEO

1B2A1933-edit-.jpg
bottom of page